اواپراتور دیواره و کف مخزن پخت شیر

اواپراتور دیواره و کف مخزن پخت شیر


یکی دیگر از ویژگی های مبدل های پیلو پلیت این است که با تغییر مختصات نقاط می توان علاوه بر فریون و آمونیاک برای سرمایش ،با عبور آب یا بخار بحث گرمایش نیز در جداره مخازن پخت شیر یا موادغذایی را تامین کرد.این سیستم جایگزین مناسبی برای مدل شانه تخم مرغی در مخازن پخت و پروسس می باشد.زیرا از لحاظ نشتی و عمر کاری و راندمان عملکرد بهتری را دارا می باشد.و همچنین برخلاف جوش آرگون که در ساخت صفحات شانه تخم مرغی استفاده می شود،با توجه به عمق،شدت و تابش جوش ربات لیزر ، آلیاژ استیل از بین نخواهد رفت و در نتیجه مقاومت بیشتری را خواهد داشت.وجود خط جریان نیز باعث جهت دادن به مسیر سیال خواهد شد تا با یک دمای مشخص محتویات مخزن به پخت برسد که این امکان در شانه تخم مرغی وجود نخواهد داشت.

Cras massa nibh, tincidunt ut eros a, vulputate consequat odio. Vestibulum vehicula tempor nulla, sed hendrerit urna interdum in. Donec et nibh maximus, congue est eu, mattis nunc. Praesent ut quam quis quam venenatis fringilla. Morbi vestibulum id tellus commodo mattis. Aliquam erat volutpat. 

در ادامه جدولی برای مقایسه اواپراتور پیلو پلیت و شانه تخم مرغی خواهید دید که به ویژگی و عملکرد هرکدام خواهد پرداخت. . 

از دیگر مزایای مبدل های پیلو پلیت میتوان به ایجاد کمترین رد جوش در داخل وان اشاره کرد . اما در مدل شانه تخم مرغی بدلیل استفاده از جوش آرگون بیشترین رد جوش در داخل وان باقی می ماند که نیاز مجدد به پرداخت دارد که خود باعث ایجاد آلودگی در مواد غذایی می شود.